Ekipspor, Spor Ekimanları

EKİP SPOR EKİPMANLARI İNŞAAT SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak 2006 yılında İstanbul’da spor ekipmanları imalatına başlayan firmamız; kalite ve hizmet anlayışını, gelişen teknoloji ve dünya pazarına ayak uydurma ilkesini ön planda tutmuş ve çalışmalarına bu doğrultuda devam etmiştir.

1988 yılından beri spor piyasasındaki tecrübesini, üretimine aktaran firmamız, istikrarlı çıkışını sürdürerek ihracatçı firma konumuna gelmiştir. TSE – ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi anlayışı ile, her zaman kaliteli hizmet sunmakta olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin yanında olup, kalitesinden ödün vermeyen firmalarla çalışarak, her türlü istek ve sorularınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

EKİP SPOR LTD. ŞTİ.’nin geçmiş deneyimleri; topluma, müşterilerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun “KALİTE” anlayışı olduğunu göstermiştir. Globalleşmenin getirdiği rekabet ortamında, kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi ve gelişmesi için Kalite Yönetim Sistemi’nin gerekli olduğu bilinci içinde olan firmamız, sistemini ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Standardına göre yapılandırmıştır.

Bugün; Irak, İran, Türkmenistan, Azerbaycan, Makedonya, Bosna Hersek, Gürcistan, Kazakistan ve Yunanistan ile ihracatını sürdürmekte ve bu pazarlardaki işlem hacmini her geçen gün büyütmektedir. Birçok dünya markasının Türkiye Distribütörlüğünü de yapmakta olan Ekip Spor, yurtiçi bayileri ile müşterisine zamanında cevap verebilmek için geniş bir stok yelpazesine sahiptir.

İlkelerimiz

·  Müşteri ilişkilerine önem vererek onların istek ve beklentilerini karşılamak,
·  Sektöründe kalite, fiyat ve zamanında teslimatta en iyilerin arasında olmak,
·  Sürekli iyileşme çalışmalarına önem vererek satın almada, satışta ve teslimatta en üst düzey müşteri memnuniyeti ile çalışmak,
·  Prosedür ve talimatlara uymak ancak yaratıcılığı geliştirecek yöntemler uygulamak,
·  Problem çözümünde grup çalışmalarına önem vermek, bilgiyi paylaşmak,
·  Çalışana önem vermek, çalışanın memnuniyetini sağlamak,
·  Çalışma ortamında çevreye, iş güvenliğine, temizlik ve düzene önem vermektir.

Referans alınan standartlara göre EKİP SPOR LTD. ŞTİ. uygulamalarını tarif eden dokümandır. Sistemin kurulmasında, uygulanmasında, sürekliliğinin ve etkinliğinin sağlanmasında tüm çalışma arkadaşlarımızın katkısı büyüktür. Bu vesile ile tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederiz.

Kalite El Kitabı

EKİP SPOR ailesi olarak MUTLU SPORLAR dileriz.