Dekoratif Peyzaj Çimi

Spor sahalarından peyzaj alanlarına kadar dekorasyon amaçlı çok sayıda suni çim ürünümüz bulunmaktadır. Bizim için kalite, sürdürülebilirlik ve yüksek standartlar önceliklidir.

% 100 doğal görünüm.

Bu pazardaki en son teknolojileri ve yenilikte

Dekor amaçlı iç mekan kullanımına uygun.

7 ila 10 yıl UV garantili ürün.

Kanıtlanmış tecrübe 10 seneden fazla

Peyzaj alanlarına için son derece uygun

Zararlı madde içermez.

Balkonlar, teraslar, bahçeler, kafeler, restoranlar ve kır bahçeleri gibi alanlar için uygun ve estetik!

Dekoratif Amaçlı Suni Çim

Suni çim, farklı kullanım alanlarına sahip sentetik çim ürünleri olarak da bilinir. Sentetik üretim teknolojilerindeki gelişmeler sonucunda suni çim üretimi önemli aşamalardan geçerek doğal çimlere en yakın forma ulaşılmıştır. Suni çimin birçok kullanım alanı vardır. Dekoratif alanlarda peyzaj, futbol ve çim gibi sporlar için kullanılır. Ekip  Spor olarak suni çim sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahibiz. Halı sahalarından peyzaj alanlarına kadar dekorasyon amaçlı çok sayıda suni çim ürünü bulunmaktadır. Bizim için kalite, sürdürülebilirlik ve yüksek standartlar önceliklidir.

Dekoratif Suni Çim ile Bahçenizi ve Yaşam Alanlarınızı Güzelleştirmek İster misiniz?

İstanbul'da kurulan Ekip Sport, kuruluşundan bu yana sentetik çim sektöründe birinci ilke olarak kaliteli ürün ve hizmetleri benimsemekte ve benzersiz kalite farkını yansıtarak tüm hizmetlerini montaja kadar sürdürmektedir. Yapay çimlerin bariz avantajlarına ek olarak, tüketicilerin tercihi genellikle estetik nedenlere dayanmaktadır. Bu nedenle tüketici kullanımı için yüksek estetik değere sahip ürünlerimizi öneriyoruz.

Ekip Sport yapay peyzaj çim çözümleri ile, ister su ister bakım olsun, dört mevsim yeşil bahçelere sahip olacaksınız. Yapay peyzaj, bahçeler, kafeler, teraslar, balkonlar, çocuk oyun alanları ve benzeri çim gibi birçok peyzaj alanında geniş bir çözüm yelpazesi sunar. Tüm çim sahaları için tasarladığımız sentetik çim ürün grubumuz ile yeşil alanlarınız istediğiniz kadar yeşil kalacaktır. Özel kullanım için suni çim hakkında daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ayrıntılı olarak ziyaret edin ve bizimle iletişime geçin.

FİYAT ve DETAY için

VIEW ALL
TOP
Hemen Ara
WhatsApp