Çim Çit Panel

Güvenlik ve gizlilik sorunu, günümüzün en önemli sorunlarından biridir. Güvenliğimizi ve gizliliğimizi sağlamak için bazı teknolojik ilerlemeler kaydedilmiştir. Bunlardan en önemlisi duvar çit panelleri üzerinde suni çimdir. Sahte çim duvar paneli, günümüzde güvenlik ihtiyacını en üst düzeyde karşılayan çok kullanışlı bir üründür. Tel örgü çit veya suni çim ile panel çit oluşturulan bu harika ürün çim çit olarak adlandırılır.  çimçit ve duvar çiti  gibi birçok farklı adla da bilinir.

Sentetik Çim çitleri, kullanmak istediğiniz herhangi bir alanı korumak için inşa edilebilir. Estetik görünümü ile güzel bir üründür. Size, evinizin etrafındaki gerçek otlarla kaplı olduğunuz izlenimini verir. Bu doğal bir ortam yaratmanızı sağlar.

Dolayısıyla gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek bir üründür.

Bildiğiniz gibi, suni çim yaşamımızın birçok alanında kullanılmaktadır. Bu alanlardan en önemlisi peyzaj uygulamalarıdır ve özellikle çit yapımında kullanılır. Suni çim çitler günümüzün en güzel çit panelleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Hem gizlilik açısından hem de dayanıklılık açısından gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler arasındadır.

Çim çit panellerinin montajı 2 şekilde gerçekleştirilir.

  1. Yöntem: Mevcut çit panellerinize suni çim monte ederek çim çitler oluşturulabilir.
  2. Yöntem: Önceden oluşturulmuş bir çitiniz yok ise yeni yapılan çit panellerine monte edilmiş olarak çim çitler teslim edilir.

Ekip Spor olarak uzman ekibimizle suni çim çit panellerin imalatını ve kurulumunu yapıyoruz. Gördüğünüz gibi, suni çim çit panelinin kurulumu oldukça kolaydır. Kurulumda metal klipsler kullanılır ve çit üzerine suni çim monte edilir.

Suni yeşil duvar çitleri evinizi bir barikat gibi korur ve bunu yeşil ve doğal görünümü ile yapar. Sizi donuk, betonlaşmış görünümden uzaklaştırır ve daha doğal ve huzurlu bir ortama taşır. Suni çim çitlerin montajı oldukça kolaydır.

Suni çimin göz aralığı oldukça azdır. Bu yüzden kötü niyetli insanlar dışarıdan içeriye bakmak istediklerinde hiçbir şey göremezler. Hırsızların girmesini önlemek için de güvenle kullanılabilir. Suni çim çitini kurarken çim teline jiletli tel eklerseniz, bu ekstra güvenlik sağlar ve eviniz bir kale gibi korunur.

Havuzlu bir bahçeniz varsa, dışarıdan görülmesini istemezsiniz. Çünkü o bahçe size ve ailenize aittir. Çim çitleri kesinlikle daha rahat hareket etmek için doğru çözümdür.

Suni Çim Çitlerinin Avantajları Nelerdir?

Uygulamaya (braketlerde, diğer genel olarak kullanılan kalite sınıfı) göre, huş kaplama kontrplakların kalite sınıflarının seçimi aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.

Çim Çitlerinin Avantajları
1 Güneş ışınlarına ve UV ışınlarına dayanıklıdır.
2 Kötü hava koşullarında hasar görmez.
3 Temizlemesi bu yüzden kolaydır.
4 Bakım maliyeti neredeyse yoktur.
5 4 mevsim yeşil görüntüsünü korur. Korozyona uğramazlar.

Çim çitler kendisini satın almanız için gerekli olan tüm avantajları sizin için sağlar. Peki çim çitler neden yeşildir? Hadi açıklayalım.

Suni Çimler Neden Yeşil Renk Üretilir?

Suni çim çitlerin yeşil renk üretilmesinin en büyük sebebi yeşilin doğanın ve doğallığın rengini yansıtmasıdır. Yeşil renk her zaman huzur ve sakinlik getirmesi sebebi ile bir çok alanda tercih edilmektedir. Yeşil rengin diğer anlamları ise gençlik, yenilik, dinamizm, umut ve varoluştur.

Gördüğünüz gibi yeşil renk insanlara umut ve hayat vaat ediyor.

Yeşilin hayatımızdaki etkisini nefes alıp verdiğimizde bile hissederiz. Ağaçların yeşilliği ve yaydığı oksijen bize hayat verir. Kültürden kültüre yeşil renginin anlamı değişmektedir. Örneğin bazı kültürlerde yeşil doğurganlığı temsil eder ve kişiler bu yüzden yeşil giyerler.

Özellikle hastane gibi stresli bir ortamda yeşil renk çok sık kullanılmaktadır. Çünkü hastaların sinir ve stresini yatıştıracağı düşünülür yeşil renk ile.

Hasta insanlar ümit fark etmeden yeşil renkten güç alır ve bu sayede sakinleşir. Bu nedenlerle çim çitleri yeşil renkte üretilmektedir. Sağlam Çit olarak çim çitlerimizi en güzel yeşil tonlarıyla üretiyor ve takdirinize sunuyoruz. Çim çitleri size güvenlik sağlar. Bu noktada çim çitlerimiz gizlilik çitleri olarak da bilinir.

  • Yeşil rengin rahatlatıcı etkisi ile yorgun insanlar üzerinde yatıştırıcı, sakinleştirici bir etkiye sahiptir.
  • Özellikle mavi ile karıştırılmış yeşil tonu kişilerin sinir ve gergin anlarını azaltır.
  • Daha duygusal ortamlar oluşturmak için hafif yeşil tonlar tercih edilir.
  • Bahar mevsimini çağrıştıran özelliği ile uygulandığı her yere temiz hava ve canlılık katar.
  • İyileştirici renk olarak bilinir yeşil. İnsanlar yeşilin verdiği huzur ile sizinle rahat ve dostça iletişim kurabilirler.
  • Birisi depresyona girerse, yeşil renk kullanması halinde kısa sürede iyileşmenize yardımcı olacaktır.
  • Kırık bir kalbi onarmaya çalışırken ya da duygularınızı dengelemek istediğinizde de yeşil giymelisiniz.

Gördüğünüz gibi yeşil renk hayatımızın her alanında ve bedenimizin her zerresine iyi gelen bir renktir. Bu yüzden çim çitler yeşil renk olarak üretilmektedir.

Yeşil Renk İnsan Ruhu İçin Bir İlaçtır

İnsan ruhu her şeyden daha önemlidir. Bu yüzden ruhlarımızı dinlendirmek ve iyileştirmek adına yeşil rengi kullanmalıyız. Ve bu yüzden hayatımızdaki yeşilin güzel etkilerini asla kaçırmamalıyız. Evlerimizin bir bahçesi varsa, çim çitleri kullanarak kendimiz için bir dinlenme alanı oluşturabiliriz. Çim çitler sayesinde doğayla iç içe bir yaşam sizi bekliyor.

Fiziksel koşullar düşünüldüğü zaman yeşil rengin sakinlik sağladığı kanıtlanmış bir gerçektir. En azından insan kendini psikolojik olarak daha iyi hissetmektedir. Yeşil sinir sistemi üzerinde ve hücre onarımı için yapıcı bir özelliğe sahiptir.

Kalp sağlığı açısından da yeşil oldukça iyidir. Kan akışının daha iyi bir şekilde ilerlemesine ve toksik maddelerin vücudumuzdan uzaklaştırılması için oldukça faydalıdır. Yeşil renk şifadır!

Dini olarak da düşünüldüğü zaman yeşil huzur verir ve bir çok cami yeşil renk kullanılarak dekore edilir. Dinimizde de yeşil renginin yeri bir farklıdır.

Sonuçlar

Gördüğünüz gibi suni çim çitler çok fazla özellik ve avantaja sahiptir. Suni yeşil duvarların rengi nedeniyle insanlara huzur verdiği bir gerçektir. Ve insan ruhu için bu ürün bir harikadır.

Ekip Spor  olarak Türkiye'nin en iyi suni çim çit üreticisiyiz. Eğer suni çim çit imalatçısı arıyorsanız bizimle irtibata geçiniz. Tüm peyzaj uygulamalarınız için buradayız. Hayatınızı güzelleştirmek ve hayatınıza huzur katmak için buradayız.

Patentli ürünümüz suya ve kötü hava koşullarına karşı çok dayanıklıdır.
Dekoratif duvar çitimiz yıllardır UV ışınlarına karşı direnç gösteriyor. Ayrıca Farklı garanti sürelerimiz var ...

 

Dekoratif duvar çiti, her türlü hava koşulunda özel bir yapıya sahip olması nedeniyle yıllarca kullanılabilir.
blankEKIP SPOR

Türkiye'nin Lider Spor Ürünleri Üreticisi

TALEP FORMU
TOP
Hemen Ara
WhatsApp